NAKLİYE VE TESLİMAT

Tüm siparişlerinizde 5   iş gününde kargo veya anbara verilir

www.sineklikmalzemeleri.com ve www.ozayplise.com  yurtiçi teslimatlarında anlaşma durumuna göre karşı ödemeleli veya ücretsiz kargo olarak gönderir.

KKTC gönderilerinde kargo ücreti alıcıya aittir ve teslimatta ödenir. Diğer yurtdışı gönderilerinde ise alıcı ödemeli gönderi yapılamayacağından kargo ücreti sipariş tutarına ilave edilerek www.sineklikmalzemeleri.com ve www.ozayplise.com sipariş anında mal bedeli ile birlikte ödenir. Yurtdışından sipariş vermek isteyen müşterilerimiz telefon veya e-mail ile irtibat kurarak kargo bedelini öğrenmeli ve sipariş tutarı ile birlikte ödeme yapmalıdırlar.
Sipariş edilen ürünün hacim veya ağırlığıyla ilgili olarak ürün fiyat tutarı ile kargo bedeli arasında önemli bir orantısızlık olması durumunda www.sineklikmalzemeleri.com ve www.ozayplise.com  ödemeyi taahhüt ettiği kargo bedelinin üzerindeki bedelin ödenmesini müşterisinden talep edebilir. Böyle bir durumda sipariş kargolanmadan önce müşteri ile irtibat kurularak bilgi verilmesi ve müşteri onayının alınması gerekmektedir.
TESLİMAT

Siparişleriniz adresinize ve şahsınıza kimlik kontrolü ile teslim edilecektir. Teslimat süresi kargo firmasının belirlemiş olduğu gönderi noktasına 650 km mesafedeki 1. bölge için 1 gün, 650 km üzeri mesafedeki 2. bölge için 2 gündür. Teslimat adresinin her gün teslimat yapılmayan şehir merkezleri dışındaki bölgelerde bulunması halinde haftanın belirli günlerinde teslimat yapılacağından teslimat süresi 7 güne kadar uzayabilir.
Teslimat yapmak için gelen dağıtım şirketi belirttiğiniz teslim adresine geldiğinde sizi bulamaz ise müşteri adına düzenlenmiş “ Müşteri Ziyaret Notu” bırakır. Alıcı 3 gün içerisinde kargo şirketine telefon eder ve randevulaşılan günde kargo şirketi teslimatı yapar. Dağıtıcı firmanın adrese teslim yapamadığı bölgelerde telefon ile alıcıya ulaşılarak bilgi verilecek ve en yakın şubeden siparişin teslim alınmasını istenecektir.
Ambalajı veya kendisi hasarlı ürünleri teslim almayınız.  Dağıtıcı firma size herhangi bir şekilde zarar görmüş bir paket ulaştırır ise firmamızı haberdar ederek ürünü geri gönderiniz. Teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.

Siparişinizin yerine ulaşmaması halinde info@ozayplise.com adresine mesaj göndermeniz veya 0541 600 6012 0505 146 09 49 0216 498 88 68   numaralı telefonlarımızı aramanız halinde konuyla hemen ilgilenilecek ve size bilgi verilecektir.

Siparişin nakliyesi standart çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirilir.

Cuma günü saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi pazartesi günü ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise, tatil bitimini izleyen ilk iş günü içinde işleme alınır.

Ürünlere ait stoklar mağazamızda belirtilmektedir. Satışlarımız stoklarla sınırlıdır.

Sepete atılan ürünler sepete atma ile satın alma arasında geçen süre içinde satılmış olabilir, bu durumda satın alma işlemi gerçekleştirilemez. Sepete atma ile ürün adınıza ayrılmaz, satın alma anındaki stok bilgileri geçerlidir.

Yurtdışı ve yurtiçi siparişlerin teslimatı yapılamadığı özel bölgeler için yapılan siparişler kabul edilemeyecek, bu durumda sipariş veren müşteriye bilgi verilecek ve ödeme yapılmış ise iadesi yapılacaktır.

Sipariş verirken doldurulan teslim adresindeki yetkili kişilerden birisine sipariş teslim edilir. Dağıtım şirketi şüpheli durumlarda ürünü teslim edeceği kişinin kimlik kartını görmek isteyebilir. Bu tamamen alışverişinizin güvenliği içindir.

Teslim adresinin yanlış verilmesi, onaylanan siparişin teslim alınmaması, teslim alınan ürünün kusurlu olmadığı halde iadesinin istenmesi gibi durumlarda müşteri sorumludur. Doğacak zarar ve kargo masrafları müşteriye aittir.

CART

Bizi sosyal medyadan takip etmek istermisiniz